26 Maja – Dzień Matki w szkole

Data: Maj 28, 2014 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

DSCN6835

Dzień 26 Maja 2014 r. to wyjątkowy dzień w naszej szkole dla uczniów, rodziców i nauczycieli. Tego dnia uroczyście obchodziliśmy Dzień Matki, odbyły się również spotkania informacyjne dla rodziców z wychowawcami klas.

W godzinach popołudniowych rozpoczęła się uroczysta akademia poświęcona wszystkim Mamom. Pani dyrektor Alicja Pagór witając przybyłych rodziców i nauczycieli rozpoczęła oficjalną część uroczystości. Złożyła wszystkim Mamom serdeczne życzenia z okazji Dnia Matki, życząc zdrowia, uśmiechu, radości i zadowolenia ze swoich pociech. Następnie zaprosiła wszystkich zebranych na występ artystyczny poświęcony Mamom w wykonaniu uczniów klas I – III. Pod kierunkiem wychowawców Pani Jolanty Biedrzyńskiej, Pani Ligii Ginter i Pani Danuty Solarz dzieci wierszem i piosenką podziękowały wszystkim Mamom za miłość, za serce, za trud wychowania.

W dalszej części uroczystości wychowawcy poszczególnych klas i grup przedszkolnych spotkali się z rodzicami. Podczas zebrań klasowych wychowawcy omówili osiągnięcia uczniów i przedszkolaków. Wychowawcy klas IV – VI zapoznali rodziców z przewidywanymi ocenami rocznymi z poszczególnych zajęć edukacyjnych i zachowania w roku szkolnym 2013/2014, omówili sukcesy i niepowodzenia uczniów.