Aktywni na wiosnę! Klasy piąte w Krakowie

Data: Marzec 21, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

Aktywni na wiosnę! Klasy piąte w Krakowie

5 marca dla klas piątych będzie dniem niezapomnianym, gdyż uczniowie spędzili go bardzo aktywnie w Krakowie. Najpierw dzieci udały się do Parku Trampolin GOjump. Tam pod opieką wykwalifikowanych opiekunów uczyli się rozmaitych powietrznych akrobacji. Była to dla wszystkich uczestników wycieczki świetna zabawa połączona z  aktywnością fizyczną. Kino Kijów stanowiło kolejny punkt programu. Uczniowie obejrzeli musical dydaktyczny ,,Mikołajek. Zderzenie dwóch światów’’, którego celem było ostrzeżenie przed przenoszeniem życia do wirtualnego świata, czyli cyberprzestrzeni. Aktorzy Teatru Muzycznego Forte, którzy gościnnie wystąpili w Krakowie, pokazali widzom, że uczestnik wirtualnego świata nieświadomie i BEZPOWROTNIE TRACI NAJWSPANIALSZY OKRES, JAKIM JEST DZIECIŃSTWO.