BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Data: Październik 16, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20191002_102111

Uczniowie z klasy I dnia 02.10.2019r. spotkali się z przedstawicielem Policji z Miechowa p. L. Kyzioł, która przeprowadziła z uczniami pogadankę na temat bardzo ważnego aspektu, jakim jest bezpieczne poruszanie się po drodze oraz w gospodarstwie rolnym. Zwróciła również najmłodszym uwagę jak ważne jest zapięcie pasów bezpieczeństwa i noszenie elementów odblaskowych.

Pani Lidia nie pominęła również tematu jakim jest sposób zachowania się w stosunku do osób obcych. Udzieliła kilka prostych wskazówek jaką należy przyjąć postawę, gdy osoba obca zaczepia nas i interesuje się naszą osobą.

Uczniowie zainteresowani tematyką spotkania, zadawali pytania i otrzymywali konkretne odpowiedzi. Ich skupienie i szacunek do prowadzącej został nagrodzony i wszyscy na koniec od pani policjantki otrzymali element odblaskowy, który bez wątpienia wywołał uśmiech na twarzach.