Certyfikat Bezpieczeństwa

  • Subskrybuj nas

Certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”

Data: Wrzesień 16, 2016 Autor: admin Kategorie: Certyfikat Bezpieczeństwa 0

DSCN6109

W roku szkolnym 2011/2012 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książu Wielkim przystąpił do Programu „Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” .

Zgodnie z założeniami Zintegrowanego Planu Działania, mającego na celu poprawę bezpieczeństwa, realizowaliśmy szereg działań profilaktycznych. Nasza całoroczna praca, działania jakie podejmowaliśmy zostały skrupulatnie skontrolowane i poddane ocenie przez Wojewódzką Policję z Krakowa. Liczba przyznanych punktów naszemu ZSP spowodowała, że zakwalifikowaliśmy się do otrzymania Certyfikatu.

W związku z powyższym, dnia 27.09.2012r. wręczono Naszej Szkole Certyfikat „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo’. Certyfikat ten został nadany szkole na okres 2 lat. Przez te lata Szkoła kontynuowała założenia Zintegrowanego Planu Działania, co zwieńczyło przedłużenie Certyfikatu.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książu Wielkim, otrzymał przedłużenie Certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” na kolejne 5 lat. Przedłużenie ważności Certyfikatu przyznała nam Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Oficjalne wręczenie Certyfikatu odbyło się dnia 30 września 2014 r. podczas sesji Rady Gminy Książ Wielki.

Otrzymany Certyfikat jest wyróżnieniem dla naszego ZSP, ponieważ jesteśmy jedyną szkołą z Gminy Książ Wielki, która realizuje Program Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.

DSCN6108        DSCN6109

Tagi:

Wyśli komentarz