Akcje

„CZUJKA NA STRAŻY TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA”

Data: Listopad 14, 2019 Autor: admin Kategorie: Akcje, Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20191105_101515

Dnia 5 listopada po raz kolejny w naszej szkole gościliśmy przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej z Miechowa, który w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa” przeprowadził pogadankę dla uczniów. Celem przeprowadzonej akcji jest zmniejszenie liczby ofiar pożarów i zatruć tlenkiem węgla w mieszkaniach i domach.

Spotkanie dla uczniów klas IV- VIII miało charakter edukacyjno-informacyjny i dotyczyło zagrożeń  związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatruć tlenkiem węgla.

Uczniowie bardzo zainteresowani poruszoną tematyką z uwagą słuchali przekazu oraz z zainteresowaniem obejrzeli prezentowane filmiki pokazujące różne  sposoby  zachowania się w sytuacji zagrożenia i sposoby reagowania.