DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Data: Luty 3, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, O nas, Przedszkole, Spotkania, Wydarzenia 0

P1040169

Te słowa Rudolpha Giuliani zawisły na ścianie naszej auli 1 lutego w piątek podczas uroczystego Dnia Babci i Dziadka. I właśnie za to wszystko, czyli; miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia dziękowały swoim licznie przybyłym babciom i dziadkom wszystkie przedszkolaki słowami wierszy i piosenek a także pięknie wykonanymi tańcami przygotowanymi specjalnie na ten uroczysty dzień. A potem były własnoręcznie wykonane laurki, mnóstwo uścisków i całusów.

Jeszcze raz „duuuuużo” zdrowia i sto lat dla naszych kochanych Babć i Dziadków!!!