Aktualności

  • Subskrybuj nas

Dzień Edukacji Narodowej

Data: Październik 20, 2016 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

DSCN9876

14 października – Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku, świętowaliśmy w naszej placówce rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, powszechnie znanej jako Dzień Nauczyciela. To przyjemne, potrzebne i refleksyjne święto, kiedy wzajemnie można podziękować sobie za wspólną pracę. Nauczyciele starają się być dla swoich wychowanków przewodnikami po zawiłościach świata nauki i codziennego życia, zaś dzieci są dla nauczycieli nieustającym źródłem inspiracji i pozytywnej energii.
Szkolną uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Alicja Pagór, złożyła ciepłe i serdeczne życzenia gronu pedagogicznemu i wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom.
Część artystyczną zaprezentowali uczniowie klas I-III , którzy wraz z wychowawczyniami Panią Magdaleną Szyniec, Jolantą Biedrzyńską i Danutą Solarz przygotowali wiersze, piosenki i scenki tematyczne z życia szkoły.
Po części artystycznej życzenia złożyła przedstawicielka Rady Rodziców oraz uczniowie z Samorządu Szkolnego, które zostały uwieńczone pięknymi kwiatami dla wszystkich pracowników naszej placówki.

Tagi:

Wyśli komentarz