Aktualności

  • Subskrybuj nas

Kochająca, olśniewająca, blondynka… – Dzień Kobiet w naszej szkole

Data: Marzec 11, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20190308_110007

       Dzień 8 marca w naszej szkole od samego rana był dniem szczególnym. Na korytarzach i w salach lekcyjnych można było zauważyć chłopców z kwiatami, którymi obdarowywali swoje panie nauczycielki oraz koleżanki z okazji ich święta – Dnia Kobiet. Z tej okazji także uczniowie klasy szóstej pod opieką wychowawcy Pani Elżbiety Bałazy przygotowali uroczysty apel.

Kochająca, olśniewająca, interesująca, elegancka, tajemnicza to tylko niektóre określenia kobiety jakimi szóstoklasiści rozpoczęli przedstawienie poświęcone płci pięknej. Były wiersze i scenki kabaretowe o kobietach i dla kobiet oraz pokaz siedmiu typów kobiecości w wykonaniu męskiej części klasy. Wiele emocji wzbudziły parodie kobiety eleganckiej, romantycznej, niezależnej, macierzyńskiej, artystki, naturalnej i nauczycielki. Chłopcy w odpowiednio dobranych strojach prezentowali się znakomicie. Na scenie zabrzmiały także piosenki „Babę zesłał Bóg”, „Bo z dziewczynami”, „Małgośka”, „Szukaj mnie” w wykonaniu młodych artystów. Nie zabrakło także tańca do utworu „Mama Mia”.

Szóstoklasiści piosenką wyśpiewali życzenia wszystkim Paniom, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli symboliczne kwiaty.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły Pani Edyta Sychowska złożyła serdeczne życzenia kobietom oraz podziękowała uczniom klasy szóstej za ciekawy występ.

 

 

Tagi:

Wyśli komentarz