Dzień Matki

Data: Maj 28, 2015 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

P5260476

We wtorek 26 maja zorganizowano w naszej szkole uroczystą akademię z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Ze swoim programem przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpili uczniowie z klas I – III pod opieką p. Danuty Solarz, Ligii Ginter, Jolanty Biedrzyńskiej i Lidii Żurawskiej. Były wiersze, piosenki, krótkie scenki rodzajowe i taniec z przyśpiewkami ludowymi. Z głębi dziecięcych serc poprzez wiersze i piosenki płynęły życzenia dla przybyłych matek i ojców, którzy z podziwem i ze wzruszeniem oglądali swoje pociechy występujące na scenie. Życzenia wszystkim mamom i tatom złożyła również pani dyrektor Alicja Pagór. Po części artystycznej odbyły się zebrania klasowe wychowawców klas i grup przedszkolnych z rodzicami.