Dzień Rodzinny w naszym przedszkolu

Data: Czerwiec 17, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

P1030922

Jak co roku dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola przełom maja i czerwca to czas, w którym z wielkim zaangażowaniem i trudem przygotowują występy dla ukochanych mam i tatusiów. W naszym przedszkolu w ten niezwykle ważny czas przedszkolaki przedstawiają program artystyczny pod hasłem „Dzień Rodzinny”. Jest to uroczystość, na która może przybyć również babcia, dziadziuś, ukochana ciocia czy wujek.

W tym roku 8 czerwca podczas starannie przygotowanych występów przedszkolaki prezentowały swe talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach zebranych członków swoich rodzin. „Dzień Rodzinny” to wspaniała chwila zarówno dla rodziców jak i dla ich pociech. To chwila pełna wzruszeń, radości i uśmiechu. To chwila, którą mogą spędzić tylko ze sobą bez codziennego pośpiechu, z dala od codziennych trosk i zmartwień.