„Dzień Rodzinny” w naszym przedszkolu

Data: Czerwiec 13, 2016 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Dla rodziców, Edukacja, Programy, akcje, Przedszkole, Wydarzenia 0

P1020694

„Dzień Rodziny” to święto, które na stałe wpisane jest w kalendarz przedszkolnych uroczystości. Tak, jak co roku , 10 czerwca 2016r. na uroczystym apelu każda z grup pod okiem swoich pań wychowawczyń zaprezentowała program artystyczny, na którym zaproszeni goście mogli zobaczyć małych artystów śpiewających piosenki, recytujących wiersze i tańczących. Było wesoło i kolorowo. Dzieciaki zapewniły swoim najbliższym dużą porcję radości oraz wzruszeń. A rodzice byli dumni ze swoich pociech, niejednemu łezka zakręciła się w oku. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście zostali obdarowani upominkami autorstwa swoich dzieci.

Tagi: , ,