Integracyjna wizyta w Domu Kombatanta

Data: Czerwiec 6, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wychowanie, Wydarzenia 0

IMG_20190523_104958

Integracyjna wizyta w Domu Kombatanta-23.05.2019r.

Grupa uczniów z klasy VIII sekcji charytatywnej Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunem p. Lucyną Błaszkiewicz, udała się z bukietem pięknych wiosennych kwiatów do Domu Kombatanta w Miechowie.
Celem wizyty było wykonanie „Wiosennego koncertu dla seniora” oraz integracja z osobami starszymi, poprzez wspólne spędzenie czasu. Wizyta, która przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze rozpaliła nasze serca i zachęciła do kolejnych spotkań z osobami starszymi. Mieszkańcy Domu Kombatanta bardzo aktywnie włączyli się do wspólnego śpiewania i swobodnych rozmów z młodymi ludźmi.
Na zakończenie w ramach podziękowania otrzymaliśmy od mieszkańców Domu Kombatanta oraz ich opiekunów (terapeutów) własnoręcznie wykonane, przepiękne zakładki do książek.
Szczęśliwi i naładowani pozytywną energią wróciliśmy do szkoły.

Serdecznie dziękujemy opiekunom oraz mieszkańcom Domu Kombatanta za serdeczne przyjęcie.