Aktualności

  • Subskrybuj nas

JASEŁKA

Data: Grudzień 29, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Dla nauczycieli, Dla rodziców, Dla uczniów, Przedszkole, Wychowanie, Wydarzenia 0

DSCN9128

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości.
To też wszyscy zarówno dorośli jak i dzieci z niecierpliwością oczekują ich nadejścia. W naszym przedszkolu okres poprzedzający nadejście świąt był niezwykle pracowity. Od początku grudnia starszaki z wielkim zaangażowaniem przygotowywały Jasełka. 21 grudnia na uroczystym apelu dla całej społeczności naszej szkoły dzieci wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Był, więc Józef, Maryja, Aniołki, Pastuszkowie oraz trzej Królowie. Mali aktorzy w przepięknych strojach prezentowali się wspaniale. Do przedstawienia starszaków dołączyły się ze swoimi występami także młodsze grupy. Wszystkim przedszkolakom, szczególnie tym najmłodszym należą się ogromne brawa. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym świąteczne i noworoczne życzenia.

 

 

Wyśli komentarz