„Jemiołuszek – świąteczny duszek” – przedszkolaki na przedstawieniu teatralnym

Data: Grudzień 27, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wychowanie, Wydarzenia 0

Jemiołuszek

W poniedziałek 8.12.2018r. przedszkolaki z grupy 3 i 4 latków pod opieką swoich wychowawczyń i pań Małgorzaty Górnik, Moniki Augustyniak i Marioli Pazera wybrały się na wycieczkę do Domu Kultury w Miechowie na bajkę pt.”Jemiołuszek – świąteczny duszek” w wykonaniu aktorów z teatru WTE w Nowym Sączu .

Celem wycieczki było rozbudzenie zainteresowań sztuką teatralną poprzez bezpośredni kontakt z teatrem i aktorami. Dzieci oglądając spektakl doświadczyły wielu przeżyć, uśmiechały się i z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Przedszkolaki nagrodziły aktorów gromkimi brawami.

Barbara Smagłowska