Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy „Mój przyjaciel las”

Data: Czerwiec 5, 2013 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Konkursy 0

P6050564

W dniu 5 czerwca 2013 roku w Szkole Podstawowej w Antolce odbyło się podsumowanie IX edycji Gminnego Konkursu Ekologicznego „Mój przyjaciel las”. Na uroczystość przybyli przedstawiciele Nadleśnictwa Miechów. W konkursie udział wzięły szkoły: Szkoła Podstawowa Nr 1 w Miechowie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miechowie, Szkoła Podstawowa w Antolce, Szkoła Podstawowa w Książu Wielkim, Szkoła Podstawowa w Książu Małym. Chętni uczniowie mogli wziąć udział w następujących formach konkursu: test wiedzy dla klas II – III, test wiedzy dla klas IV – VI, praca plastyczna dla klas II – III, praca plastyczna dla klas IV – VI, prezentacja multimedialna dla klas IV – VI, konkurs literacki.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kliku formach konkursu, w których zajęli następujące miejsca:
I miejsce Patrycja Hylewska – praca plastyczna dla klas II – III,
II miejsce Dariusz Nowak – praca plastyczna dla klas IV – VI,
III miejsce Paweł Malmur – test wiedzy dla klas IV – VI,
III miejsce Aleksandra Janus – prezentacja multimedialna dla klas IV – VI.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz gromkie brawa. Finał konkursu uświetniły występy artystyczne dzieci klas „0” – VI ze Szkoły Podstawowej w Antolce.