Loteria fantowa w nasze szkole

Data: Marzec 27, 2015 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Programy, akcje 0

SDC17325

Dnia 25.04.2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym po raz kolejny odbyła się Wielka Loteria Fantowa, której dochód przeznaczony zostanie na szczytny cel. W loterii udział wzięli uczniowie naszej szkoły, dzieci z przedszkola, nauczyciele, pracownicy szkoły. Poprzez prowadzenie działań charytatywnych zwracamy uwagę dzieci na pomoc innym. Działania profilaktyczne, które podejmujemy mają na celu uwrażliwianie na drugiego człowieka, wychowanie człowieka wrażliwego i otwartego na potrzeby bliźniego. Przy okazji szlachetnej Akcji, uczniowie oraz dzieci z przedszkola wspaniale się bawili i miło spędzili czas w szkole. Dochód z loterii zostanie przekazany Fundacji „Zdążyć z pomocą” dla Julii Kuc, jako darowizna na pomoc oraz ochronę zdrowia.

Koordynatorem Szlachetnej Akcji była Lucyna Błaszkiewicz-pedagog szkolny.

Wszystkim, którzy włączyli się do Akcji serdecznie dziękujemy.