Nasi uczniowie laureatami XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego!

Data: Kwiecień 24, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

Nasi uczniowie laureatami XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego!

Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Poeci dzieciom’’ – organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Krakowie – pozwolił naszym uczniom na zaprezentowanie talentów w dziedzinie sztuki deklamacji. Młodzi artyści do występu przygotowywali się od paru tygodni. 18 kwietnia 2018 roku reprezentanci naszej szkoły udali się do Szkoły Podstawowej w Pojałowicach i wzięli udział w XV edycji konkursu recytatorskiego.

Klasy I-III reprezentowały uczennice: Julia Grojec, Nikola Majcher i Klaudia Stachurska. Natomiast z klas IV-VII do konkursu przystąpili: Zofia Szwej, Weronika Chabasiewicz, Kinga Domagała oraz Maciej Kmera. Młodzi artyści doskonale zaprezentowali się podczas występów.

Mimo licznej konkurencji reprezentantom naszej szkoły udało się zwrócić na siebie uwagę jury.  Uczennica klasy III – Nikola Majcher zdobyła III miejsce. W kategorii klas starszych doskonale zaprezentowali się: Maciej Kmera (klasa VI), zajmując I miejsce, a także Weronika Chabasiewicz (klasa V) i Kinga Domagała (klasa VII). Obie uczennice zdobyły zaszczytne II miejsce.

Wszystkim młodym artystom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!