Pierwszy dzwonek po reformie. Rozpoczynamy rok szkolny 2017/2018!

Data: Wrzesień 6, 2017 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20170904_090524

Pierwszy dzwonek po reformie. Rozpoczynamy rok szkolny 2017/2018!

W tym roku to 4 września uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek. Kolejny rok szkolny  zapoczątkowała uroczysta msza święta, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. O godzinie 9.00 nastąpiło właściwe spotkanie inaugurujące nowy rok szkolny. Pani dyrektor Alicja Pagór – prowadząca uroczystość – zapoznała zgromadzonych z członkami Rady Pedagogicznej i ich przydziałem czynności. Zaznaczyła również, iż rok szkolny 2017/2018 to rok wyjątkowy ze względu na reformę oświaty. Przemówienie wygłosił także wójt gminy Książ Wielki – pan Marek Szopa, który pojawił się jako gość honorowy. Po spotkaniu ogólnym uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zapoznali się z bieżącymi informacjami dotyczącymi rozpoczęcia pracy w szkole w tym roku.

Z  okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 życzymy wszystkim Uczniom udanego startu w nowy rok szkolny. Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące będą dla Was nie tylko czasem nauki i wytężonej pracy, ale także przyniosą wiele radości!

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książu Wielkim