Sukces naszych uczniów w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w Miechowie

Data: Maj 23, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Konkursy, Sukcesy 0

P5240585

Podczas Święta Storczyka w Kalinie Małej w dniu 20 maja 2018r. zostały wręczone dyplomy i nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Miechowie. Uczniowie naszej szkoły pilnie przygotowywali się do konkursu pod kierunkiem swoich nauczycieli. Opiekę nad konkursem wiedzy przyrodniczej sprawowała pani Elżbieta Bałazy, nad konkursem literackim pani Agnieszka Pluta, a nad komiksem w języku angielskim czuwała pani Urszula Szumerowska. Nasi uczniowie zajęli zaszczytne miejsca:

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO”- Kacper Szumerowski klasa VI,

III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO” – Weronika Chabasiewicz klasa V,

I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim „FAUNA I FLORA ZIEMI MIECHOWSKIEJ” – Piotr Sito klasa V,

I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w kategorii komiks w języku angielskim „LEŚNA RODZINA” – Sandra Szumerowska klasa IV,

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w kategorii komiks w języku angielskim „LEŚNA RODZINA”- Weronika Chabasiewicz klasa V,

Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Literackim „FAUNA I FLORA ZIEMI MIECHWSKIEJ” – Kacper Szumerowski klasa VI.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!