Aktualno艣ci

Sukces naszych uczni贸w w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w Miechowie

Data: Maj 23, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualno艣ci, Konkursy, Sukcesy 0

P5240585

聽 聽 聽 聽 聽 Podczas 艢wi臋ta Storczyka w Kalinie Ma艂ej w dniu 20 maja 2018r. zosta艂y wr臋czone dyplomy i nagrody laureatom Powiatowego Konkursu Przyrodniczego „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO” zorganizowanego przez Szko艂臋 Podstawow膮 Nr 1 w Miechowie. Uczniowie naszej szko艂y pilnie przygotowywali si臋 do konkursu pod kierunkiem swoich nauczycieli. Opiek臋 nad konkursem wiedzy przyrodniczej sprawowa艂a pani El偶bieta Ba艂azy, nad konkursem literackim pani Agnieszka Pluta, a nad komiksem w j臋zyku angielskim czuwa艂a pani Urszula Szumerowska. Nasi uczniowie zaj臋li zaszczytne miejsca:

I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO”- Kacper Szumerowski klasa VI,

III聽miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy „FAUNA I FLORA POWIATU MIECHOWSKIEGO” – Weronika Chabasiewicz klasa V,

I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim聽„FAUNA I FLORA ZIEMI MIECHOWSKIEJ” – Piotr Sito klasa V,

I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w kategorii komiks w j臋zyku angielskim „LE艢NA RODZINA” – Sandra Szumerowska klasa IV,

Wyr贸偶nienie w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym w kategorii komiks w j臋zyku angielskim „LE艢NA RODZINA”- Weronika Chabasiewicz klasa V,

Wyr贸偶nienie w Powiatowym Konkursie Literackim聽„FAUNA I FLORA ZIEMI MIECHWSKIEJ” – Kacper Szumerowski klasa VI.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i 偶yczymy dalszych sukces贸w!

Wy艣li komentarz