Akcje

„Razem na Święta”-wyjazd uczniów do Domu Kombatanta w Miechowie

Data: Grudzień 11, 2019 Autor: admin Kategorie: Akcje, Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20191210_095825

Nasza szkoła w tym roku szkolnym dołączyła do akcji „Razem na Święta”, której organizatorem jest Minister Edukacji Narodowej.  Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.
Szkolna sekcja charytatywna w ramach wolontariatu oraz uczniowie z klasy II po raz kolejny wybrali się do Domu Kombatanta w Miechowie, by tam przedstawić „Jasełka” i wspólnie śpiewając kolędy wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój.

Mieszkańcy Domu Kombatanta otrzymali od naszych uczniów własnoręcznie wykonane stroiki, kartki świąteczne oraz przepięknie udekorowane pierniki. W zamian otrzymaliśmy słodki poczęstunek i również własnoręcznie wykonane przez mieszkańców stroiki świąteczne.
Wszyscy wzruszeni i wprowadzeni w nastrój świąteczny życzyliśmy sobie zdrowych, spokojnych i błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia.
Serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas, ciepłe przyjęcie.