Sukces naszych uczniów! Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki poświęcony postaci Jana Pawła II

Data: Październik 31, 2017 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Konkursy, Sukcesy, Wydarzenia 0

DSCN2488

W tym roku Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki organizowany przez Szkołę Podstawową w Książu Małym odbywał się pod hasłem ,,Totus Tuus – cały Twój Maryjo’’. Nasi uczniowie – jak co roku – wzięli udział zarówno w części literackiej, jak i plastycznej. Jak wynika z danych organizatora na literacką część wpłynęło 18 prac, na plastyczną – 43.  Konkurs okazał się dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Książu Wielkim ciekawym doświadczeniem i niemałym wyzwaniem, a także wielkim sukcesem. Prace literackie nadesłane przez uczniów ZSP na opowiadanie o Janie Pawle II zajęły czołowe miejsca. Kacper Szumerowski – uczeń klasy VI zajął I miejsce, natomiast Kacper Szyniec – uczeń tej samej klasy otrzymał miejsce II. W konkursie plastycznym natomiast wyróżniły się dwie uczennice: Sandra Szumerowska z klasy IV a oraz Weronika Chabasiewicz z klasy V. Obie dziewczynki otrzymały wyróżnienia. Książki i upominki zwycięzcom wręczali: dyrektor Szkoły Podstawowej w Książu Małym – p. Danuta Gajos i zastępca wójta – p. Grzegorz Janus. W imieniu uczniów ZSP w Książu Wielkim nagrody odebrała pani dyrektor Alicja Pagór.

DSCN2488        DSCN2483