Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Data: Czerwiec 28, 2013 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

P6280580

W dniu 28 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Po Mszy Św. w Kościele Parafialnym w Książu Wielkim uczniowie, nauczyciele, rodzice przybyli na aulę szkolną, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pani dyrektor Alicja Pagór powitała wszystkich zebranych, podsumowała pracę szkoły w bieżącym roku szkolnym. Przewodniczący Komisji Oświaty pan Marek Szałas podziękował pani dyrektor za owocną pracę oraz sukcesy w wielu płaszczyznach działalności szkolnej w roku szkolnym 2012/2013. Uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawcy w programie artystycznym „Sześć lat wspomnień” przypomnieli najważniejsze chwile spędzone w szkole. W humorystyczny sposób przedstawili swoje sukcesy i niepowodzenia. Podziękowali pani dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi słowami wdzięczności i kwiatami. W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Docenieni zostali również uczniowie wyróżniający się w konkursach przedmiotowych i tematycznych, w czytelnictwie, w pracy w Samorządzie Uczniowskim. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim zebranym udanego wakacyjnego wypoczynku, dużo słońca i radości.