Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Data: Lipiec 18, 2014 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Dla nauczycieli, Dla rodziców, Dla uczniów, O nas, Wydarzenia 0

P1050858

W dniu 27 czerwca 2014 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014. Po Mszy Św. w Kościele Parafialnym w Książu Wielkim uczniowie, nauczyciele, rodzice przybyli na aulę szkolną, gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Pani dyrektor Alicja Pagór powitała wszystkich zebranych, podsumowała pracę szkoły w bieżącym roku szkolnym. Wójt gminy podziękował pani dyrektor za owocną pracę oraz sukcesy w wielu płaszczyznach działalności szkolnej a w szczególności osiągnięcie przez szkołę wysokiego wyniku na sprawdzianie szóstoklasisty w roku szkolnym 2013/2014. Uczniowie klasy szóstej pod kierunkiem wychowawcy pani Urszuli Walczak w programie artystycznym przypomnieli najważniejsze chwile spędzone w szkole. W humorystyczny sposób przedstawili swoje sukcesy i niepowodzenia. Podziękowali pani dyrektor, wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi słowami wdzięczności i kwiatami. W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe. Docenieni zostali również uczniowie wyróżniający się w konkursach przedmiotowych i tematycznych, w czytelnictwie, w pracy w Samorządzie Uczniowskim. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim zebranym udanego wakacyjnego wypoczynku, dużo słońca i radości.