Widowisko „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych” w Jędrzejowie

Data: Marzec 24, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_4822

W każdym z nas drzemią talenty, jedne już odkryte i rozwijane, inne głęboko skrywane. Wychodząc naprzeciw ujawnieniu zdolności uczniów wzięliśmy udział w widowisku „Talent Show, czyli kulisy produkcji telewizyjnych” w wykonaniu Teatru Show przygotowanego przez Firmę SPJ Media.

W tym celu w dniu 23 marca 2018r. udaliśmy się do Centrum Kultury w Jędrzejowie, gdzie uczniowie klasy V, VI i VII mogli wziąć czynny udział w tworzeniu teledysku, mogli zaprezentować swoje umiejętności taneczne i wykazać się talentami aktorskimi. Wszystkie występy zostały zarejestrowane nowoczesnymi środkami medialnymi. Publiczność żywo reagowała i zachęcała gromkimi brawami młodych aktorów pracujących na planie filmowym do jak najlepszych występów.

Wszyscy wróciliśmy zadowoleni, pełni nowych doświadczeń oraz wiary w to, że warto rozwijać nawet najmniejsze talenty.