Witamy nowy rok szkolny 2019/2020

Data: Wrzesień 4, 2019 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

zdj. 2

W tym roku to 2 września uczniowie usłyszeli pierwszy dzwonek. Kolejny rok szkolny  zapoczątkowała uroczysta msza święta, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice oraz grono pedagogiczne. O godzinie 9.00 nastąpiło właściwe spotkanie inaugurujące nowy rok szkolny. Pani dyrektor Edyta Sychowska – prowadząca uroczystość – zapoznała zgromadzonych z członkami Rady Pedagogicznej i ich przydziałem czynności. Uroczystości, która przypadła dzień po 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej, została wzbogacona o upamiętnienie tej rocznicy.

Po spotkaniu ogólnym uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zapoznali się z bieżącymi informacjami dotyczącymi rozpoczęcia pracy w szkole w tym roku.

Uczniom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzymy

w roku szkolnym 2019/2020 samych sukcesów,

dużo życzliwości oraz jeszcze więcej uśmiechu

i satysfakcji z nauki i pracy.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Książu Wielkim