Wycieczka klas I-III do Teatru Ludowego w Krakowie

Data: Czerwiec 11, 2014 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 1

Wycieczka klas I-III do Teatru Ludowego w Krakowie

Dnia 10 czerwca 2014 r. uczniowie klas I-III wraz ze swoimi wychowawczyniami Ligią Ginter, Jolantą Biedrzyńską i Danutą Solarz oraz z Panią pedagog Magdaleną Szyniec uczestniczyli w wycieczce do Krakowa do Teatru Ludowego na spektakl pt. „Kot w Butach”.

Kot, który ludzkim głosem gada i rozum ma nie od parady to nie lada dziwo. Każdy chciałby takiego zobaczyć… A Kot w butach w Teatrze Ludowym na dodatek jeszcze śpiewa (i to jak!) i tanecznym krokiem wyprowadza Janka-młynarczyka z jego biedy i kłopotów.
Historia trzech braci, jednego kota, króla Tęgoskóra, królewny Purchawki i złego czarnoksiężnika Gromiwoja, który oczywiście przegrywa w starciu z kocim sprytem i pomysłowością, została śpiewająco opowiedziana przez aktorów  Teatru Ludowego  oraz studentów KSTiF.

Komentarze (1): "Wycieczka klas I-III do Teatru Ludowego w Krakowie"

1. avatar

Opublikowany przez: karolina Data: 14 czerwca 2014

czemu nie ma więcej zdjęć?
    a tak po za tym było fantastycznie!