Wyjazd profilaktyczno – surviwalowy naszych uczniów

Data: Maj 23, 2018 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wydarzenia 0

IMG_20180521_112115

Uczniowie klasy V naszej szkoły przystąpili do konkursu „Odkryj (swoją) naturę” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Ekwinokcjum z siedzibą w Miechowie zajmując I miejsce. Nagrodą był wyjazd profilaktyczno – surviwalowy do Ryczowa, w którym wspólnie ze starszymi kolegami z klasy VI wzięliśmy udział w dniu 21.05.2018r.

W czasie wyjazdu uczniowie pod opieką instruktorów oraz nauczycieli zapewniony mieli całodniowy kontakt z przyrodą, ciekawe atrakcje oraz świetną zabawę. Zorganizowano zajęcia nauki strzelania z łuku oraz strzelania z wiatrówki. Wspaniałą atrakcją okazała się wspinaczka po skałach z zabezpieczeniem linowym oraz wejście do dzikiej, ciemnej jaskini. Miłą niespodzianką było pieczenie kiełbasek przy ognisku, które wyśmienicie smakowały. Podczas całego dnia towarzyszył nam pies Mieciu, który był naszym zabezpieczeniem przed kleszczami.

Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, pełni wrażeń wieczorem wróciliśmy do domu.

Serdecznie dziękujemy instruktorom pani Kasi i panu Marcinowi ze Stowarzyszenia Ekwinokcjum z Miechowa.