Zabawa karnawałowa w naszej szkole – styczeń 2016

Data: Styczeń 23, 2016 Autor: admin Kategorie: Aktualności, Wychowanie, Wydarzenia 0

P1190643

Podczas ferii zimowych w naszej szkole zorganizowana została zabawa karnawałowa. W dniu 19 stycznia we wtorkowe popołudnie w szkole rozbrzmiewała muzyka i wirowały tańce. Uczniowie klas I – VI pod opieką nauczycieli bawili się przy rytmach muzyki, którą zapewniał tata jednego z naszych uczniów Pan Zbigniew Zegadło. Przedstawiciele rodziców z poszczególnych klas przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek. Uczniowie tańczyli w parch, w grupach, samodzielnie i z nauczycielami. Zaprezentowali „Kaczuszki” oraz „Kankana”. Dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem dzieci, rodziców i nauczycieli cieszył się konkurs na najciekawsze przebranie karnawałowe. Mogliśmy podziwiać pirata, księżniczkę, wróżkę, cygankę, wiedźmę, wampira, koty, kowboja, diabła i wiele innych. Zwyciężył uczeń przebrany za policjanta. Z chęcią i radością uczniowie uczestniczyli w konkursach: konkurs z jabłkiem, konkurs przechodzenie pod miotłą, taniec w parach na gazecie. Wieczorem zmęczeni, ale zadowoleni wszyscy wrócili do domów.