Aktualno艣ci

Zabawa karnawa艂owa w naszej szkole – stycze艅 2016

Data: Stycze艅 23, 2016 Autor: admin Kategorie: Aktualno艣ci, Wychowanie, Wydarzenia 0

P1190643

Podczas ferii zimowych w naszej szkole zorganizowana zosta艂a zabawa karnawa艂owa. W dniu 19 stycznia we wtorkowe popo艂udnie w szkole rozbrzmiewa艂a muzyka i wirowa艂y ta艅ce. Uczniowie klas I – VI pod opiek膮 nauczycieli bawili si臋 przy rytmach muzyki, kt贸r膮 zapewnia艂 tata jednego z naszych uczni贸w Pan Zbigniew Zegad艂o. Przedstawiciele rodzic贸w z poszczeg贸lnych klas przygotowali dla swoich pociech s艂odki pocz臋stunek. Uczniowie ta艅czyli w parch, w grupach, samodzielnie i z nauczycielami. Zaprezentowali „Kaczuszki” oraz „Kankana”. Du偶ym zaanga偶owaniem i zainteresowaniem dzieci, rodzic贸w i nauczycieli cieszy艂 si臋 konkurs na najciekawsze przebranie karnawa艂owe. Mogli艣my podziwia膰 pirata, ksi臋偶niczk臋, wr贸偶k臋, cygank臋, wied藕m臋, wampira, koty, kowboja, diab艂a i wiele innych. Zwyci臋偶y艂 ucze艅 przebrany za policjanta. Z ch臋ci膮 i rado艣ci膮 uczniowie uczestniczyli w konkursach: konkurs z jab艂kiem, konkurs przechodzenie pod miot艂膮, taniec w parach na gazecie. Wieczorem zm臋czeni, ale zadowoleni wszyscy wr贸cili do dom贸w.

Wy艣li komentarz